Aanmelden
E-mail:

Wachtwoord:

Registreer
Wachtwoord vergeten?
Nieuwsbrief
Navigatie

Team

Tot uw dienst!

 
Hilde Dexters, zaakvoerder apotheker-titularis
hilde.dexters@apotheekpanorama.be 

Bert Thys, zaakvoerder apotheker
bert.thys@apotheekpanorama.be

Alyssia Dragone, apotheker
alyssia.dragone@apotheekpanorama.be

Elien Vanderheidenapotheker
elien.vanderheiden@apotheekpanorama.be

Igna De Raes, assistente
igna.de.raes@apotheekpanorama.be

Deborah Soccio, assistente
deborah.soccio@apotheekpanorama.be

Heidi Neven, assistente
heidi.neven@apotheekpanorama.be

Cindy Vandepoel, assistente
cindy.vandepoel@apotheekpanorama.be